Головна » 2018 » Квітень » 27 » Чорнобиль б`є на сполох!
Чорнобиль б`є на сполох!

26 квітня минають 32 роковини катастрофи на Чорнобильській АЕС... Із плином часу прийшло розуміння, що та фатальна ніч 26 квітня 1986 року ніколи не звільнить нашу пам'ять від тих жахливих подій, які забрали життя найкращих, найсміливіших наших співвітчизників, які змусили жителів сіл і містечок навколо Чорнобиля назавжди залишити насиджені гніздечка й розлетітися по всій Україні, яка тоді об`єдналася навколо великого лиха.
    Скільки сліз! Скільки страждань випало на їх долю! Осягнути це надзвичайно складно! Але потрібно! Потрібно для того, щоб засвоїти уроки минулого, для того, щоб і ми, і діти, й онуки та правнуки чорнобильських переселенців, ваші онуки та правнуки, шановні герої-ліквідатори, ніколи не стали жертвами подібних руйнівних катастроф. Саме з цією метою й відбулася зустріч учнів 8 - Б класу із Корнієнком Сергієм Володимировичем - ліквідатором наслідків трагедії на Чорнобильській АЕС. Зустріч відбулася надзвичайно хвилюючою. Гість не стримував сліз, а учні,можливо, навіть уперше пройнялися горем людей, горем усієї України.

Категорія: Новини | Переглядів: 27 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0