Головна » 2017 » Листопад » 13 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

9 листопада – День української писемності та мови

9 листопада щорічно наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України №1241/97 від 6-го листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують писати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Учні та вчителі нашої школи також долучилися до Всеукраїнського флешмобу та із вуст маститого знавця української мови Авраменка Олександра із  великим захопленням написали радіодиктант «Наші пісні», чим засвідчили свою єдність у культурою України, її традиціями, зокрема українськими народними піснями. Приємно було дивитися на наших хлопчиків та дівчаток, від 5-го до 11-го класів, по-святковому вбраних, в українських сорочках, барвистих віночках, які з надзвичайною гордістю та старанністю виводили кожну літеру диктанту.

Але не тільки написанням  радіодиктанту запам’ятався цей святковий день  нашим учням. Багато корисного про українську мову нагадала інсталяція  з магічних квадратів у вестибюлі школи «Учися говорити українською!». А настрою додав флешмоб «З Україною єдині», до якого запросили учні 6 – Б класу.

Тож росте патріотична зміна…

Категорія: Новини | Переглядів: 107 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0