Головна » 2017 » Грудень » 5 » Крок за кроком до здоров`я
Крок за кроком до здоров`я

У період 01.12 – 10. 12 2017 року в навчальному закладі проходить декада із формувань засад здорового способу життя «Крок за кроком до здоровbя».  Під час декади учні будуть формувати культуру здоров`я під час тематичних заходів: класних годин, тренінгів, круглих столів-зустрічей із лікарями тощо. У кінці декади всі класи долучаться до складання спільного пазлу «Крок за кроком до здоров`я».

А розпочалася декада 1 грудня – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Учні 9 – 10 класів долучилися до заняття -  тренінгу «Я за профілактику ВІЛ», який провели Рудова Олена, психолог Клініки, дружньої до молоді, та учні – представники Шосткинської дорадчої ради, у тому числі й президент нашої шкільної демократичної республіки «Співдружність – Ми» Оснач Іван.

Декада триває.

Категорія: Новини | Переглядів: 140 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0