Головна » 2018 » Лютий » 25 » Майстер-клас учителів української мови та літератури
Майстер-клас учителів української мови та літератури

Сучасний урок української мови чи літератури – плід майстерності і творчості учителя-словесника, його професіоналізму, ґрунтовних знань рідної мови, літератури, історії, народознавства, його патріотизму. Критерії уроку відбивають ті зміни, що відбуваються в системі освіти, та рівень розвитку методичної науки. Саме такими в підсумку були фрагменти заходів, які продемонстрували учителі-словесники нашої школи на міському семінарі-практикумі «Сучасні інноваційні технології як засіб формування ключових компетентностей школярів», який був проведений на базі нашого навчального закладу 22.02.2018 року.

Формування інформаційно-цифрових компетентностей учнів продемонструвала Доник Тетяна Володимирівна, провівши для гостей-колег майстер-клас із використанням різних інтерактивних платформ.

З досвідом про формування комунікативних та інформаційних компетентностей через створення буктрейлера та використання його на уроці  поділилася з присутніми Моторна Ольга Михайлівна.

А Дубровна Тетяна Іванівна разом зі своїми учнями формувала соціальні та громадянські компетентності методом дебатів.

Щиро вітали присутні гостей школи на чолі із Рудь Оленою Олександрівною - заступником головного редактора видавництва «Літера», автором підручників та посібників із української мови, яка ознайомила вчителів із новими підходами у викладанні української мови.

Підсумком семінару став круглий стіл «Сучасні    інноваційні технології як засіб формування ключових компетентностей школярів», на якому методист управління освіти Чухно Зінаїда Іванівна та вчителі інших шкіл міста дали високу оцінку проведених заходів на  семінарі..

Категорія: Новини | Переглядів: 174 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0