Головна » 2018 » Лютий » 19 » Наша сила – у партнерстві з батьками!
Наша сила – у партнерстві з батьками!

Як відомо, у нашому навчальному закладі 16 лютого відсвяткували свято Масниці. Воно б могло не відбутися (з млинцями, опудалами),  якби не батьки наших учнів. Тож ми дякуємо всім батькам, які долучилися до організації цього свята. Особлива подяка матусям, творчою уявою яких були створені опудала – символи зими. Ми дякуємо Чайці Ірині Борисівні ( мамі Чайки Олега, учня 7 – В класу), Даниленко Жанні Валеріївні ( мамі Даниленка Олександра, учня 7 – Б класу), Товстусі Ксенії Олександрівні (мамі Товстухи Даші, учениці 9 – В класу). А ще велика наша подяка Савченку Андрію Володимировичу (тату учня 2 – А класу Савченка Матвія), зусиллям якого були завезені матеріали для символів зими – опудал.

Спасибі, що ви поряд із нами, учителями та учнями! Наша сила – у партнерстві із вами!

Категорія: Новини | Переглядів: 176 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0