Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Перед вибором майбутнього профілю до Києва!
Перед вибором майбутнього профілю до Києва!

Київ – найулюбленіше місто багатьох українців! А після цьогорічних осінніх канікул воно стало найулюбленішим, найбажанішим і для учнів 7 – А та 7 – В класів. Класний керівник 7 –А класу Нос Н. М. потурбувалася, щоб семикласники відвідали в Києві ті місця, які б допомогли учням вибрати майбутній профіль навчання, бо ж не за горами вже й 8-ий клас. Тож семикласники з метою вивчення мешканців морського царства відвідали Океанаріум «Морська казка». Особливо учнів вразив Музей науки й техніки («Експерементаріум»). Саме в цьому Музеї учні провели профорієнтаційне дослідження по трьом напрямках: природничому, фізичному та хімічному.

Вибір у профільні класи не за горами, але восьмикласники частково знають, до якого класу їм піти навчатися. І в цьому їм допоміг Київ, а також вчителі та батьки!

Категорія: Новини | Переглядів: 76 | Додав: tan | Рейтинг: 5.0/1