Головна » 2018 » Січень » 25 » Перші проби пера наших учнів
Перші проби пера наших учнів

Спочатку було Слово… І це воістину так.  І воно, Слово,  відіграє вражаючу роль у нашому житті. Адже Словом можна вбити, словом можна врятувати, словом можна армії за собою повести ... Слова оточують нас завжди і скрізь, і їх вплив вельми великий уже з самого початку життя людини. Тож учителі української мови та літератури, розуміючи значення слова, розвивають в учнів творче образне мислення, яке б відобразилося у формі слова.

Щороку наші учні беруть участь у різноманітних літературних конкурсах, отримуючи високу оцінку від журі.  І цьогоріч на обласний конкурс «Проба пера» були представлені збірочки творів кращих юних літераторів школи. Здивують читача збірка коломийок «Чарівна скарбничка» (автор  Ворхлик Лілія, учениця 9 – А класу; учитель Доник Т. В.), збірочка «Вінок сенканів» (автор Моторіна Дар`я, учениця 6 класу; учитель Дубровна Т. І.), літературний путівник «Живописна Шосткинщина» (автор Мамонт Юлія, учениця 8 – А класу; учитель Поправко Н. М.).

Дуже б хотілося, щоб це дитяче захоплення в майбутньому переросло в серйозний інтерес до українського слова. Адже хто, як не сьогоднішні учні, буде плекати наше рідне українське слово!

Категорія: Новини | Переглядів: 135 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0