Головна » 2018 » Лютий » 13 » ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДНОГО МАРАФОНУ
ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДНОГО МАРАФОНУ

Нарешті,  завершився складний період змагань ІІІ ( обласного)  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, який тривав майже місяць.

Ліцеїсти показали високий рівень своїх знань і вмінь на обласному рівні, виборовши 33 призові місця на олімпіадах з української мови та літератури, географії, англійської мови, фізики, правознавства, математики, історії, економіки, астрономії, біології, хімії, інформатики та інформаційних технологій.

Ми пишаємося кожним із наших учнів. І тими, хто здобув перемогу, і тими,  кого поки що  обійшла фортуна. Бажаємо всім вірити в себе, у свої власні сили та впевнено йти до нових перемог!

Висловлюємо слова вдячності за клопітку щоденну працю вчителям, які діляться з учнями своїми знаннями та ведуть  своїх вихованців до перемог!

Бажаємо всім нам подальших успіхів!

Категорія: Новини | Переглядів: 104 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0