Головна » 2018 » Лютий » 13 » ПРИВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ III ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ
ПРИВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ III ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ

Шановна громадо нашого славного навчального закладу – ШНВК: спеціалізована школа I-II ступенів- ліцей м.Шостки Сумської області!

27-28 січня в обласному центрі відбувся III етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Нашу школу представляли 5 учнів: Барун Павло (11-А кл.), Єрьоменко Анна (10-Б кл.), Романько Микита (9-А кл.), Борбат Ілля (8-В кл.), Фролова Каміла (8-А кл.)

Ми з радістю інформуємо вас про дуже вдалий виступ команди: усі учні посіли призові місця, серед яких 2 перших ( Барун Павло, Романько Микита), 1 друге ( Єрьоменко Анна), 2 третіх (Борбат Ілля, Фролова Каміла).

Наша школа пишається своїми учнями-переможцями, зичить їм подальших успіхів, наснаги, здійснення найзаповітніших мрій.

ТАК ТРИМАТИ, НАШІ ДОРОГІ!

Категорія: Новини | Переглядів: 105 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0