Головна » 2018 » Лютий » 18 » Проводжаймо зиму – зустрічаймо весну!
Проводжаймо зиму – зустрічаймо весну!

У цьому році вперше в навчальному закладі пройшло свято Масляни – свято проводів зими та зустрічі весни.  Масляна стала  фінальним акордом Тижня доброти, який з ініціативи учнів 6-их класів упродовж декількох днів   проходив у школі.

На вулиці ще сніжна та морозна зима, але вже чути подих весни, яка незабаром принесе нові сподівання, нові радощі та приємні турботи усьому люду.  Про те, як святкували Масляну наші діти-прадіди здавна, розповіли учасники театралізованого дійства, при цьому співаючи пісні про Масляну, про весну… Нетерпляче учні чекали результатів виграшної лотереї, яка впродовж дня розігравалася на перерві.  55 призів зі 100 лотарейних квитків  ( а це цукерки, печиво) виграли учні.  Невеличкий подарунок, але багато позитиву він приніс учням!

Як і годиться, у кінці дійства було спалене опудало, разом із яким згоріли всі негаразди учнів, які вони кинули до кишені опудала.

А кульмінацією  свята  стало смакування учнями млинців, яких було придбано для навчального закладу аж тисячу!!!

Масницю, масницю святкували
Та й холодну, люту зиму проводжали.
Закружляли в танцях, потонули в співах
Вареничками пригощали та й усіх на диво.
Дивувалася зима: «Що ж то сталось,
Кучугури снігу білого та й розтали,
Крига скресла на річках, де бурульки?»
Просипається земля, бубнявіють бруньки!
Веселиться весь народ – гарне свято!

Категорія: Новини | Переглядів: 167 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0