Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Розбудовуємо демократичне середовище в навчальному закладі !
Розбудовуємо демократичне середовище в навчальному закладі !

Для окремої когорти учнів, учителів, батьків Шосткинського НВК та представників органів місцевого самоврядування сьогоднішній день, 08 жовтня, видався надзвичайно насиченим та цікавим: із третім візитом до нас завітали тренери Програми "Демократична школа" Ніколаєнко Світлана та Єлфімова Юлія. Із кожним приїздом тренерів, як на нашу думку, ми, учителі, а головне, наші учні стаємо більш упевненими, більш нформованими щодо питань демократичного громадянства і прав людини. І сьогоднішні тренінги ( я в цьому впевнена) це ще один крок нашої школи до демократичних змін на основі принципів, викладених в основних правових документах. Учасники тренінгів продемонстрували партнерство при створенні буктрейлерів до основної літератури з громадянського виховання, які рекомендує Програма "Демократична школа"; визначали, яким чином стереотипне мислення впливає на прийняття рішень; визначали роль кожного для розвитку демократичного середовища та яким чином реалізуються принципи основних правових документів (Конституції України, Конвенції ООН, Хартії Ради Європи) під час навчально-виховного процесу. І справжніми керманичами під час тренінгів були тренери - Світлана Ніколаєнко та Юлія Єлфімова. Дякуємо вам, що ви з нами!!!

Категорія: Новини | Переглядів: 41 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0