Головна » 2018 » Листопад » 14 » Шановні учні, учителі!
Шановні учні, учителі!

Запрошуємо Вас узяти участь в обговоренні Проекту статуту шкільної демократичної республіки «Співдружність  - Ми» - нормативно-правового акту, який буде регулювати діяльність учнівського самоврядування в нашій школі (текст Проекту у розділі «Демократична школа», меню зліва)

Учнівське самоврядування — невід'ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів учнів, й їхню участь в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом.

Функціонує з метою забезпечення виконання учнями своїх обов'язків і захисту їхніх прав й сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню навичок майбутнього організатора, керівника.

В учнівському самоврядуванні беруть участь особи, які навчаються у загальноосвітньому навчальному закладі. Усі такі особи мають рівне право на участь в учнівському самоврядуванні. Воно здійснюється особами, які навчаються в школі.

Нормативно-правові акти, що регулюють діяльність учнівського самоврядування:

Конституція України (від 28.06.1996 N 254к/96вр);

Закон України «Про освіту» від 23 травня 1991 року № 1060-XII (зі змінами);

Декларація прав дитини;

Європейська хартія місцевого самоврядування;

Європейська хартія про участь молоді в муніципальному та регіональному житті;

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закон України «Про освіту» (від 04.06.1991.N1144-XII);

Закон України «Про охорону дитинства» (від 26.04.2001 N2402-ІІІ);

Закон України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» (від 01.12.1998 N 281-XIV);

Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики та підтримки молодіжних громадських організацій» (від 06.10.99 р. N 1284/99);

Державна цільова соціальна програма «Молодь України» (постанова КМУ від 28.01.2009 N 41).

Категорія: Оголошення | Переглядів: 52 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0