Головна » 2017 » Листопад » 19 » «Школа  територія толерантності»
«Школа  територія толерантності»

Цікаво  і насичено  розпочався   день 16  листопада   в нашому  навчальному  закладі  під  гаслом «Школа  територія толерантності». Впродовж цього  дня  робота соціально - психологічної служби  і  представників  центрів  учнівського саморядування  школи була спрямована на формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу .

Так  тематично  було  оформлено  навчальний  заклад, метелики  добра  і  щастя  несли  свій  позитив  всім  учасникам навчального-виховного   процесу. У  рамках  Міжнародного  дня толерантності  була  проведена  акція «Школа територія толерантності»  до  якої  були  залучені  учні 5 – 11-х  класів.   За  допомогою  технології сторітеллінг  учні   9 –х  класів мали  змогу  помріяти, в  легкий  спосіб  усвідомити основні  поняття ,емоційно і  захопливо  створити  свої  історії  під  час  бесіди  з  елементами  тренінгу  «Позитивне  значення  толерантності  у формуванні особистості  молодої  людини».

Сонячні  промінчики  дарували  учні 7-В  класу  під  час  години  спілкування «Подорож планетою толерантності». Визначили поняття

толерантності, намагалися  з’ясувати  якими  рисами  повинна  володіти  толерантна  людина.

Не  залишилися  осторонь  і учні початкової  школи , які  під  час заняття  з  елементами  тренінгу  «Толерантність - це терпимість і доброта» вчилися  бачити  індивідуальне  в  кожній  людині і усвідомили  , що  кожна особистість сама  несе  відповідальність за  свої вчинки.

Підводячи  підсумок  цього  дня  хотілося б висловити надію, що наші учні будуть завжди пам’ятати, що толерантність врятує світ,  адже  саме вона є  основою доброзичливості,  взаємоповаги, людяності  і чуйності!

Категорія: Новини | Переглядів: 81 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0