Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Ура! Канікули!
Ура! Канікули!

Учнівські канікули, чи то осінні, чи зимові, чи весняні, а ще краще літні, - це завжди привід здійснити з класом давно омріяну екскурсійну поїздку, поспілкуватися з однокласниками у неформальній обстановці, ознайомитися з визначними місцями рідного краю, усієї України.

Тож і цьогоріч, на тривалих осінніх канікулах, учні нашої школи подалися в різні куточки Сумщини.  10 – В клас, наприклад, на чолі з класним керівником Шевченко Л. М. відвідали  Батурин – легендарну гетьманську столицю! Цей унікальний заповідник, який знаходиться в м. Батурин на Чернігівщині, об’єднує безцінні пам’ятки історії часів козацької доби, з якими й ознайомилися десятикласники. Ось тепер (у цьому немає сумнівів) оцінки з історії України будуть тільки високого рівня!

Категорія: Новини | Переглядів: 60 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0