Головна » 2017 » Грудень » 14 » «Вареники-Шостка-Фест-2017»
«Вареники-Шостка-Фест-2017»

Вітаємо Відкритий фестиваль «Вареники-Шостка-Фест-2017»

Цьогоріч удруге на базі ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» з метою  створення сприятливих умов для самовизначення і самореалізації молоді, підтримки та стимулювання розвитку творчої особистості, виховання патріотизму, поваги до культурних цінностей українського народу, його історико-культурного надбання і традицій  проводиться Відкритий фестиваль «Вареники-Шостка-Фест-2017».

Нам приємно, що на фестивалі бере участь і команда нашої школи, а саме учениці 9 – В класу Склярова Карина та Парамонова Маша. Уже позаду залишилися два конкурси, на яких дівчата презентували свою команду, а також готували славнозвісні , пихаті вареники. Тож очікуємо підведення підсумків, які відбудуться 24 січня нового 2018 року.

Категорія: Новини | Переглядів: 184 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0