Головна » 2018 » Листопад » 4 » Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад!
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад!

Знання - це успіх! Знання - це сила! Знання - це визнання! Знання - це крок до великих перемог! Ці слова вкотре прозвучали на святі з нагоди відзначення переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. 197 учнів в урочистій обстановці були нагороджені грамотами за І-ІІІ місця в І етапі олімпіад, багато із них посіли по 2 і більше призових місць. А от Берлінський Ярослав (10 - А клас) поставив рекорд: отримав 8 грамот за вісім призових місць! Відзначилися й Храмченко Микола (10 - А кл.),Мамонт Юлія (9 - А кл.), Берднікова Катерина (9 - Б кл.), Літвін Артем (8 - А кл.), які посіли по 7 призових місць! Успіхів і непохитного прагнення до перемог вам, шановні наші учні! Натхнення та наснаги вам, учителі-наставники, вам, хто веде учнів, справді, через терни до зірок!

Категорія: Новини | Переглядів: 122 | Додав: tan | Рейтинг: 0.0/0